Hlavní menu
Eddie vzkazuje
20.06.2013: Promo Dance of The Death
Nové promo Dance Of The Death ve sbírce.

15.02.2013: The Wickerman Promo

Nové Promo singl The Wickerman ve sbírce.


21.12.2012: Eddie's archive

Druhá edice boxu Eddie's Archive doma.

Eddie doporučuje
Rockem.cz
TIME BANDS Art
OLD-SlipKnoT
HATEBREED1.WGZ.CZ
Tady můžete mít zobrazenu ikonku vlastních stránek výměnou za zobrazení ikonky těchto stránek na vašem webu.
Témata
The Final Frontier World Tour The Final Frontier - nové album koncert v Praze 8. 8. 2008
Vše s potiskem IRON MAIDEN. Super kvalita i cena.

Řekni okolí, že IRON MAIDEN je tvůj styl

Vybav se na nadcházející sezonu plnou koncertů a letních festivalů a ukaž všem, že IRON MAIDEN je ta nejlepší kapela ve vesmíru. Více jak 110 druhů zboží s potiskem IRON MAIDEN za super ceny prohlídni přímo tady.

Zobraz komentáře (1) : Přidej komentář

Novinky v Maiden shopu

Iron Maiden rozšířili nabídku ve svém officiálním shopu. Novinky se nesou v duchu všemi netrpělivě očekávané desky The Final Frontier. Nová jsou trička, plakát a na své si přijdou i členové oficiálního fanclubu. Více na http://www.ironmaiden.com/shop

Zobraz komentáře (1) : Přidej komentář

THE FINAL FRONTIER - nové album IRON MAIDEN

The Final Frontier

4. 3. 2010 kapela IRON MAIDEN oznámila vydání svého 15. studiového alba, které pomese název THE FINAL FRONTIER (nejzažší hranice). Album by mělo vyjít na konci léta roku 2010. Společně s názvem alba kapela oznámila i další termíny nadcházejícího turné, The Final Frontier World Tour. Po již oznámených termínech v rámci velkých evropských open air festivalů teď dostali šanci fanoušci ze Severní Ameriky a Kanady. Turné k nové desce by poté mělo pokračovat v roce 2011.

Zobraz komentáře (1) : Přidej komentář

Další koncert - Německo, Wacken

Iron Maiden na svém webu ohlásili další koncert letního turné 2010. 5. 8. 2010 zahrají svůj jediný koncert pro rok 2010 v německém Wackenu, v rámci hudebního festivalu. Info o festivalu na http://www.wacken.com.

Zobraz komentáře (1) : Přidej komentář

Iron Maiden se vracejí do Norska

Ke třem v nedávných dnech ohlášeným koncertům IRON MAIDEN na léto 2010 přibyl další, v Norském Bergenu, 11. 8. 2010. Bruce Dickinson okomentoval: "Chceme odehrát několik show příští léto a tak jsme se samozřejmě chtěli vrátit i do Norska. V Norsku jsme odehráli dva koncerty během posledního turné a fonoušci byli neuvěřitelní."

Zobraz komentáře (0) : Přidej komentář

Turné IRON MAIDEN 2010 - první termíny

Management Iron Maiden začal v době, kdy kapela připravuje ve studiu zbrusu nové album, zveřejňovat první termíny turné pro rok 2010. Jako první byla oznámena účast na britském festivalu SONISPHERE v termínu 30., 31. července a 1. srpna 2010, kde IRON MAIDEN vystoupí pochopitelně v roli headlinera, společně s dalšími hvězdami rockového nebe, např. RAMMSTEIN, ALICE COOPER, ANTHRAX, THE CULT, IGGY & THE STOOGES, MÖTLEY CRÜE, SLAYER ... Bude se jednat o jediné vystoupení IRON MAIDEN v Anglii pro rok 2010. Další vystoupení, v rámci stejnojmenného festivalu, se bude konat 7. srpna 2010 ve Švédském Stockholmu a do třetice v opět v rámci festivalu SONISPHERE v termínu 7. a 8. srpna ve Finsku, konkrétně v Pori's Kirjurinluoto.

Zobraz komentáře (1) : Přidej komentář

Pivovar Krakonoš na DVD Iron Maiden

Pivovar krakonoš

Kam až to může dotáhnout dobré pivo z Krkonoš můžete vidět na aktuálním DVD IRON MAIDEN FLight 666. Na stopáži 1:19:00, kde jsou ukázky z odehraného fotbalového zápasu v Brazílii, můžete vidět maníka, který má na sobě triko pivovaru Krakonoš z Trutnova :-)

 

Zobraz komentáře (6) : Přidej komentář

Flight 666 - české titulky

Pokud jste majitelem DVD IRON MAIDEN - Flight 666 a chcete si dokument vychutnat v rodném jazyce, tak na adrese http://jdem.cz/bksh4 jsou ke stažení české titulky.

Zobraz komentáře (7) : Přidej komentář

Iron Maiden Flight 666 - BluRay, DVD, LP

Flight 666

25. května vyjde v Evropě u EMI Records a posléze 9. června u Univerzal v USA a EMI v Kanadě filmový dokument o Iron Maiden - Flight 666. Vyjde na BluRay, DVD a LP. Unikátní dokument Flight 666 bude doplněn záznamem koncertu z první části turné Somewhere Back In Time World tour, kde jednotlivé skladby byly pořízeny v různých zemích a arénách.

Zobraz komentáře (5) : Přidej komentář

SOUTĚŽ o 2 vstupenky na IRON MAIDEN - Flight 666 - AKTUALIZOVÁNO

Flight 666

O dokumentu Iron Maiden - FLIGHT 666, který se bude 21. 4. 2009 promítat v digitálních kinech na celém světě, již určitě víte. Nyní máte možnost vyhrát dvě vstupenky na zmíněný dokument do multikina Golden Apple Cinema ve Zlíně. Stačí zaslat správnou odpověď na otázku, poté si dva lístky vyzvednete přímo v pokladně multikina. Tato soutěž je pořádána ve spolupráci s multikinem Golden Apple Cinema.

Zobraz komentáře (0) : Přidej komentář

IRON MAIDEN - Flight 666 se bude promítat i ve Zlíně

Flight 666

Velký den všech fandů Iron Maiden po celém světě se blíží. 21. 4. se bude promítat dokument Iron Maiden - Flight 666 v široké síti multikin. Potěšující informace následuje pro fandy z okolí Zlína, kde se bude dokument promítat v multikině Golden Apple Cinema od 20 hodin. Za informaci děkuji manažerce multikina paní Haně Novotné. Vstupenky jsou již v předprodeji. Informace zde

Zobraz komentáře (1) : Přidej komentář

IRON MAIDEN - FLIGHT 666 - bude se promítat i u nás

Flight 666

Dokument IRON MAIDEN - Flight 666 se bude promítat v síti multikin Palace Cinemas. Na emailový dotaz jsem to dostal potvrzeno s tím, že informace se připravují a brzy budou zveřejněny na webu Palace Cinemas.

Zobraz komentáře (4) : Přidej komentář

Caught Somewhere In Philadelphia 1987

Philadelphia 1987

13. 1. 1987
Somewhere On Tour
Spectrum, Philadelphia, Pennsylvania, USA
DVD, ProShot

Zobraz komentáře (5) : Přidej komentář

Bruce Dickinson - Accident In Brazil 1997

15. 11. 1997
Skol Rock Festival, Pavaembu Stadium
Säo Paulo, Brazílie
1 DVD, ProShot

Zobraz komentáře (0) : Přidej komentář
index | 16-30 | předchozí | následující | Celkem 178 článků

Rarity Iron Maiden
Pokud ti chybí nějaká rarita od IRON MAIDEN, určitě ji za skvělou cenu koupíš na Aukru
Aukro.cz
Kde to nejvíc vře?

Databáze je prázdná!

Eddie děkuje
Poděkování za software a služby, které je možno zdarma využívat a přímo či nepřímo jsou využívány k tvorbě těchto stránek.
pspad
Supersvět

Web věnovaný nejlepší heavy metalové kapele ve vesmíru - IRON MAIDEN. Klade si za cíl co nejpodrobněji zmapovat tvorbu této formace. Tvoří ho dlouholetý fanda této kapely a to na základě různých materiálů posbíraných za dlouhou dobu a z informací dalších webů, které jsou uvedeny v odkazech. Powered by phpRS