Hlavní menu
Eddie vzkazuje
20.06.2013: Promo Dance of The Death
Nové promo Dance Of The Death ve sbírce.

15.02.2013: The Wickerman Promo

Nové Promo singl The Wickerman ve sbírce.


21.12.2012: Eddie's archive

Druhá edice boxu Eddie's Archive doma.

Eddie doporučuje
Rockem.cz
TIME BANDS Art
OLD-SlipKnoT
HATEBREED1.WGZ.CZ
Tady můžete mít zobrazenu ikonku vlastních stránek výměnou za zobrazení ikonky těchto stránek na vašem webu.
Témata
The Final Frontier World Tour The Final Frontier - nové album koncert v Praze 8. 8. 2008
Vše s potiskem IRON MAIDEN. Super kvalita i cena.

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 47 nalezených)

| 0-15 | 15-30 | 30-45 | 45-47 |

Setlist The Final Frontier Tour

První koncert k podpoře chystané desky The Final Frontier odehráli Iron Miaden 9. 6. 2010 v americkém Dallasu a zahráli následující skladby, včetně novinky El Dorado z nového alba.
Zobraz komentáře (4) : Přidej komentář

Oznámeno vydání alba IRON MAIDEN - The Final Frontier

The Final FrontierDnes (8. 6. 2010) v 1.00 našeho času byl a webu IRON MAIDEN oznámen termín vydání nového, patnáctého, řadového alba, The Final Frontier. Vyjde 16. srpna 2010. Spolu s termínem byl představen i obal alba, jehož autorem je stejně jako na A Matter Of Life And Death, Melvyn Grant. Názory na přebal budou jistě rozdílně, mně osobně se líbí. Dále byl zveřejněn i seznam skladeb, kterých bude 10 a celé album bude mít úctihodných 76 minut a 35 sekund. Jako ochutnávka nám byla předhozena skladba El Dorado, která je celá volně ke stažení na webu kapely. Na její hodnocení je jistě ještě čas, ale slyšel jsem ji zhruba desetkrát a čím dál víc ji přicházím na chuť.
Další info o albu

Zobraz komentáře (7) : Přidej komentář

Řekni okolí, že IRON MAIDEN je tvůj styl

Vybav se na nadcházející sezonu plnou koncertů a letních festivalů a ukaž všem, že IRON MAIDEN je ta nejlepší kapela ve vesmíru. Více jak 110 druhů zboží s potiskem IRON MAIDEN za super ceny prohlídni přímo tady.

Zobraz komentáře (1) : Přidej komentář

Novinky v Maiden shopu

Iron Maiden rozšířili nabídku ve svém officiálním shopu. Novinky se nesou v duchu všemi netrpělivě očekávané desky The Final Frontier. Nová jsou trička, plakát a na své si přijdou i členové oficiálního fanclubu. Více na http://www.ironmaiden.com/shop

Zobraz komentáře (1) : Přidej komentář

Pivovar Krakonoš na DVD Iron Maiden

Pivovar krakonoš

Kam až to může dotáhnout dobré pivo z Krkonoš můžete vidět na aktuálním DVD IRON MAIDEN FLight 666. Na stopáži 1:19:00, kde jsou ukázky z odehraného fotbalového zápasu v Brazílii, můžete vidět maníka, který má na sobě triko pivovaru Krakonoš z Trutnova :-)

 

Zobraz komentáře (6) : Přidej komentář

Flight 666 - české titulky

Pokud jste majitelem DVD IRON MAIDEN - Flight 666 a chcete si dokument vychutnat v rodném jazyce, tak na adrese http://jdem.cz/bksh4 jsou ke stažení české titulky.

Zobraz komentáře (7) : Přidej komentář

IRON MAIDEN - Flight 666 se bude promítat i ve Zlíně

Flight 666

Velký den všech fandů Iron Maiden po celém světě se blíží. 21. 4. se bude promítat dokument Iron Maiden - Flight 666 v široké síti multikin. Potěšující informace následuje pro fandy z okolí Zlína, kde se bude dokument promítat v multikině Golden Apple Cinema od 20 hodin. Za informaci děkuji manažerce multikina paní Haně Novotné. Vstupenky jsou již v předprodeji. Informace zde

Zobraz komentáře (1) : Přidej komentář

IRON MAIDEN - FLIGHT 666 - bude se promítat i u nás

Flight 666

Dokument IRON MAIDEN - Flight 666 se bude promítat v síti multikin Palace Cinemas. Na emailový dotaz jsem to dostal potvrzeno s tím, že informace se připravují a brzy budou zveřejněny na webu Palace Cinemas.

Zobraz komentáře (4) : Přidej komentář

IRON MAIDEN - FLIGHT 666 - v našich kinech asi neuvidíme - AKTUALIZOVÁNO: Uvidíme!

Flight 666Pře nedávnem ohlášený filmový dokument IRON MAIDEN - FLIGHT 666 z první části celosvětového turné SOMEWHERE BACK IN TIME WORLD TOUR v našich kinech bohužel pravděpodobně neuvidíme. Management IRON MAIDEN oznámil seznam zemí a měst, kde promítání proběhne 21. 4. 2009. Česká Republika mezi nima bohužel zatím chybí. Promítat se bude v digitálních kinech v těchto zemích: Velká Británie, Rakousko, Německo, Itálie, Irsko, Holandsko, Španělsko, Švédsko, Chorvatsko, Jihoafrická Republika.
AKTUALIZOVÁNO: Díky upozornění od S4pphir3, děkuji, se zdá, že dokument bude promítán i v pražské síti kin Palace Cinemas. V kterém kině konkrétně není známo, na webu kina není o dokumentu prozatím žádná informace.
Zobraz komentáře (2) : Přidej komentář

Zemřel Patrick McGoohan

Patrick McGoohan

13. 1. 2009 zemřel americký herec Patrick Joseph McGoohan (* 19. 3. 1928). S Iron Maiden ho spojují skladby The Number Of The Beast a Prisoner. V první propůjčil svůj hlas známému úvodu skladby (Woe to you, oh Earth and Sea ...), ve druhé skladbě je použita jeho slavná věta  'I am not a number, I am a free man', ze seriálu Prisoner.

Zobraz komentáře (1) : Přidej komentář

Nejlepší rockový hlas všech dob

Anglické rockové rádio Planet Rock uspořádalo v prosinci 2008 anketu o nejlepší rockový hlas. Vítězem se stal Robert Plant, frontman Led Zeppelin. V první desítce, konkrétně na 8. místě je Bruce Dickinson, zpěvák Iron Maiden.

Zobraz komentáře (3) : Přidej komentář

Změna poskytovatele hostingu pro web ironmaiden.rtyne.com

Tato informace s Iron Maiden nesouvísí vlastně vůbec, tak s tímto webem rozhodně ano. Po delším rozhodování jsem se odhodlal přesunout hosting mých webů do zahraničí. Konkrétně k HOSTMONSTER.COM. Ne že bych nebyl s dosavadním webhostingem spokojen, ale možnost mít na jednom hostingu a za jedny peníze neomezený počet domén a subdomén byla hodně lákavá. Neomezený webový prostor a trafic je samozřejmostí. Cena za tento hosting, který má zatím nejlepší možnosti administrace jaké jsem zatím mohl poznat, je dokonce nižší než za český hosting pro jednu doménu.
Přechod byl z mého pohledu absolutně bezproblémový a veřím, že to je a bude i z pohledu Vás, fandů Iron Maiden.

Zobraz komentáře (1) : Přidej komentář

IRON MAIDEN zabodovali v žebříčku Google Ziegest

Iron Maiden se umístili v české verzi žebříčku Google Ziegest, což je každoroční TOP nejvyhledávanějších v podání Google, na 7. místě  v kategorii zahraničních celebrit :-) V celosvětovém žebříčku nebodovali.

Zobraz komentáře (1) : Přidej komentář

Nový eshop IRON MAIDEN

Jak již bylo avizováno v posledním magazínu fan clubu IRON MAIDEN (č. 86), byl spuštěn nový oficiální eshop IRON MAIDEN. Najdete ho na adrese http://www.ironmaiden.com/shop/web/, nebo odkazem z titulní stránky http://www.ironmaiden.com. Oproti původnímu přibylo několik nových položek v nabídce, k objednání je již kalendář na rok 2009. Nová je sekce s možností obsluhy účtu ve Fan clubu a nebude také již nutno složitě objednávat zboží za zvýhodněné ceny jako člen, včetně položek dostupných jen právě pro členy Fan clubu.

Zobraz komentáře (0) : Přidej komentář

Komentáře k příspěvkům

Aby tento web nebyl jen one man show, rozhodl jsem se, zatím zkušebně, zprovoznit možnost přidávat komentáře k jednotlivým příspěvkům. Systém v současné době nastavuji, takže to není určitě jeho konečná podoba. Případné připomínky či nápady na zlepšení komentářů pište k tomuto příspěvku. Předem díky.

Zobraz komentáře (0) : Přidej komentář
| 0-15 | 15-30 | 30-45 | 45-47 |

Rarity Iron Maiden
Pokud ti chybí nějaká rarita od IRON MAIDEN, určitě ji za skvělou cenu koupíš na Aukru
Aukro.cz
Kde to nejvíc vře?

Databáze je prázdná!

Eddie děkuje
Poděkování za software a služby, které je možno zdarma využívat a přímo či nepřímo jsou využívány k tvorbě těchto stránek.
pspad
Supersvět

Web věnovaný nejlepší heavy metalové kapele ve vesmíru - IRON MAIDEN. Klade si za cíl co nejpodrobněji zmapovat tvorbu této formace. Tvoří ho dlouholetý fanda této kapely a to na základě různých materiálů posbíraných za dlouhou dobu a z informací dalších webů, které jsou uvedeny v odkazech. Powered by phpRS