Hlavní menu
Eddie vzkazuje
20.06.2013: Promo Dance of The Death
Nové promo Dance Of The Death ve sbírce.

15.02.2013: The Wickerman Promo

Nové Promo singl The Wickerman ve sbírce.


21.12.2012: Eddie's archive

Druhá edice boxu Eddie's Archive doma.

Eddie doporučuje
Rockem.cz
TIME BANDS Art
OLD-SlipKnoT
HATEBREED1.WGZ.CZ
Tady můžete mít zobrazenu ikonku vlastních stránek výměnou za zobrazení ikonky těchto stránek na vašem webu.
Témata
The Final Frontier World Tour The Final Frontier - nové album koncert v Praze 8. 8. 2008
Vše s potiskem IRON MAIDEN. Super kvalita i cena.

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 74 nalezených)

| 0-15 | 15-30 | 30-45 | 45-60 | 60-74 |

Iron Maiden míří do Piešťan

Všichni netrpělivě čekáme kdy IRON MAIDEN ohlásí zastávku v České republice v rámci MAIDEN ENGLAND TOUR 2013 a stalo se neočekávané. IRON MAIDEN zahrají na slovenském festivalu TOPFEST, pochopitelně jako headliner, 27. 6. 2013. Čekám však dál a stále věřím, že i Praha nakonec bude. Byl by to krásnej double.

 

Zobraz komentáře (0) : Přidej komentář

DVD bootleg Iron Maiden Sonisphere 2011 Praha

Pokud někdo máte DVD bootleg Iron Maiden z letošní Prahy (Sonisphere 2011), rád vyměním za cokoliv z mých bootlegů. Dále sháním bootleg z Wacken 2010. kontakt: tomas@rtyne.com Zobraz komentáře (1) : Přidej komentář

Iron Maiden odehráli první letošní koncert

Před pár okamžiky skončil první koncert IRON MAIDEN v roce 2011 v rámci turné The Final Frontier Tour (11. 2. 2011, olympijský stadion, Moskva, Rusko). Dle mého názoru moc dobrý setlist a doufám, že jim tento vydrží i do červnového koncertu v Milovicích. I když u Iron Maiden je obvyklé, že po prvním/prvních koncertech setlist mírně upraví.
Zobraz komentáře (1) : Přidej komentář

IRON MAIDEN v Milovicích - potvrzeno

A je to tady. Předpokládaný koncert IRON MAIDEN v ČR potvrzen. Heavy metalová legenda IRON MAIDEN vystoupí 11. 6. 2011 v rámci festivalu SONISPHERE po boku kapel KORN, MASTODON a CAVSALERA CONSPIRACI. Další kapely budou pravděpodobně ještě oznámeny. Festival se uskuteční stejně jako loni na letišti v Milovicích. Vstupenky budou v předprodeji od 9. 2. 2011.
Zobraz komentáře (2) : Přidej komentář

Iron Maiden na dalších dvou festivalech Sonisphere

V nedávných dnech Iron Maiden potvrdily účast jako headlineři na dalších dvou evropských zastávkách festivalu Sonisphere. 16. července 2011 vystoupí ve španělském Madridu a 24. června 2011 ve švýcarské Basileji. Snad již nebude dlouho trvat a oznámí další koncert v samém srdci Evropy ...
Zobraz komentáře (1) : Přidej komentář

Vloni BIG FOUR, letos IRON MAIDEN?

IRON MAIDEN si letos s oznámením koncertu u nás v Čechách dávají načas. Okolnosti nasvědčují tomu, že se tu objeví v rámci festivalu Sonisphere. Loni se tu konal vůbec poprvé a vystoupila velká čtyřka (Metallica, Slayer, Megadeth a Anthrax). Letos to vypadá tak, že na místech, kde hrála výše uvedená sestava, letos zahrají IRON MAIDEN a naopak. Dnes IRON MAIDEN potvrdili účast na polském Sonisphere 10. 6. 2011. U nás by to tedy mohlo dopadnout hned poté, 11. 6. 2011 v rámci stejného festu. Jsou to ale jen spekulace, necháme se překvapit. UP THE IRONS!
Zobraz komentáře (1) : Přidej komentář

Další koncert - Německo, Wacken

Iron Maiden na svém webu ohlásili další koncert letního turné 2010. 5. 8. 2010 zahrají svůj jediný koncert pro rok 2010 v německém Wackenu, v rámci hudebního festivalu. Info o festivalu na http://www.wacken.com.

Zobraz komentáře (1) : Přidej komentář

Iron Maiden se vracejí do Norska

Ke třem v nedávných dnech ohlášeným koncertům IRON MAIDEN na léto 2010 přibyl další, v Norském Bergenu, 11. 8. 2010. Bruce Dickinson okomentoval: "Chceme odehrát několik show příští léto a tak jsme se samozřejmě chtěli vrátit i do Norska. V Norsku jsme odehráli dva koncerty během posledního turné a fonoušci byli neuvěřitelní."

Zobraz komentáře (0) : Přidej komentář

IRON MAIDEN - turné The Final Frontier World Tour

Termíny turné IRON MAIDEN - The Final Frontier World Tour

Zobraz komentáře (1) : Přidej komentář

Turné IRON MAIDEN 2010 - první termíny

Management Iron Maiden začal v době, kdy kapela připravuje ve studiu zbrusu nové album, zveřejňovat první termíny turné pro rok 2010. Jako první byla oznámena účast na britském festivalu SONISPHERE v termínu 30., 31. července a 1. srpna 2010, kde IRON MAIDEN vystoupí pochopitelně v roli headlinera, společně s dalšími hvězdami rockového nebe, např. RAMMSTEIN, ALICE COOPER, ANTHRAX, THE CULT, IGGY & THE STOOGES, MÖTLEY CRÜE, SLAYER ... Bude se jednat o jediné vystoupení IRON MAIDEN v Anglii pro rok 2010. Další vystoupení, v rámci stejnojmenného festivalu, se bude konat 7. srpna 2010 ve Švédském Stockholmu a do třetice v opět v rámci festivalu SONISPHERE v termínu 7. a 8. srpna ve Finsku, konkrétně v Pori's Kirjurinluoto.

Zobraz komentáře (1) : Přidej komentář

Poslední část turné Somewhere Back In Time World Tour začala

Koncertem v srbském Bělehradě 10. 2. 2009 odstartovala poslední část turné Somewhere Back In Time World Tour, které původně mělo končit (stejně jako začínat) v roce 2008. Show v Bělehradě jsem navštívil, takže zmíňka o ní tady určitě ještě bude.
Témeř shodně se začátkem poslední části byl oznámen i její závěrečný kocert, kterým bude poctěn americký kontinent, konkrétně 2. 4. 2009 Florida, kam se Iron Maiden vrací po dlouhých 13 letech. Po tomto koncertu bude následovat pravděpodobně již jen zasloužený odpočinek a koncem roku začne příprava nového studiového alba ... UP THE IRONS!

Zobraz komentáře (0) : Přidej komentář

Iron Maiden poprvé v Ekvádoru

Vůbec poprvé ve své historii vystoupí IRON MAIDEN 10. 3. 2009 na stadionu Aucas s 30 tisícovou kapacitou v Ekvádoru. Konkrétně v hlavním městě Quito. Pochopitelně v rámci Somewhere Back In Time World Tour.

Zobraz komentáře (1) : Přidej komentář

Blaze Baley, bývalý frontman Iron Maiden, vystoupí v Praze a Brně

Blaze promoDo České republiky se po dvou letech vrací anglický zpěvák Blaze Bayley. Fanoušci IRON MAIDEN jistě pamatují na období, kdy nastoupil na post leadera po Bruce Dickinsonovi, aby setrval v této žijící legendární kapele pět let. Nyní můžeme tento výjimečný hlas a především rockovou ikonu vidět v naší zemi dokonce dvakrát – v úterý 14. dubna 2009 v pražském klubu Exit Chmelnice Music Hall a ve středu 15. dubna 2009 v brněnském Faval Music Cirkus. Oba koncerty se konají v rámci světového turné nazvaného „Tour Who Wouldn Not Die“ a pořádá je agentura Nemesis Productions.
Zobraz komentáře (1) : Přidej komentář
| 0-15 | 15-30 | 30-45 | 45-60 | 60-74 |

Rarity Iron Maiden
Pokud ti chybí nějaká rarita od IRON MAIDEN, určitě ji za skvělou cenu koupíš na Aukru
Aukro.cz
Kde to nejvíc vře?

Databáze je prázdná!

Eddie děkuje
Poděkování za software a služby, které je možno zdarma využívat a přímo či nepřímo jsou využívány k tvorbě těchto stránek.
pspad
Supersvět

Web věnovaný nejlepší heavy metalové kapele ve vesmíru - IRON MAIDEN. Klade si za cíl co nejpodrobněji zmapovat tvorbu této formace. Tvoří ho dlouholetý fanda této kapely a to na základě různých materiálů posbíraných za dlouhou dobu a z informací dalších webů, které jsou uvedeny v odkazech. Powered by phpRS