Hlavní menu
Eddie vzkazuje
20.06.2013: Promo Dance of The Death
Nové promo Dance Of The Death ve sbírce.

15.02.2013: The Wickerman Promo

Nové Promo singl The Wickerman ve sbírce.


21.12.2012: Eddie's archive

Druhá edice boxu Eddie's Archive doma.

Eddie doporučuje
Rockem.cz
TIME BANDS Art
OLD-SlipKnoT
HATEBREED1.WGZ.CZ
Tady můžete mít zobrazenu ikonku vlastních stránek výměnou za zobrazení ikonky těchto stránek na vašem webu.
Témata
The Final Frontier World Tour The Final Frontier - nové album koncert v Praze 8. 8. 2008
Vše s potiskem IRON MAIDEN. Super kvalita i cena.

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 33 nalezených)

| 0-15 | 15-30 | 30-33 |

Nová výběrovka IRON MAIDEN - From Fear To Eternity

FFTE

Ještě před tím, kdy Milovice 11. 6. 2011 uvidí Iron Maiden naživo, vydají 23. května 2011 svou již sedmou kompilaci největších hitů s názvem From Fear To Eternity: The Best Of 1990 - 2010. Kompilace vyjde na 2CD, bude ke stažení v digitální podobě a vyjde i v podobě tří vinylových picture disků. To jistě potěší každého fanouška Iron Maiden. Ne však už jeho peněženku. Mimo studiových nahrávek tu budou i čtyři live verze skladeb, viz tracklist.

Zobraz komentáře (1) : Přidej komentář

THE FINAL FRONTIER - nové album IRON MAIDEN

The Final Frontier

4. 3. 2010 kapela IRON MAIDEN oznámila vydání svého 15. studiového alba, které pomese název THE FINAL FRONTIER (nejzažší hranice). Album by mělo vyjít na konci léta roku 2010. Společně s názvem alba kapela oznámila i další termíny nadcházejícího turné, The Final Frontier World Tour. Po již oznámených termínech v rámci velkých evropských open air festivalů teď dostali šanci fanoušci ze Severní Ameriky a Kanady. Turné k nové desce by poté mělo pokračovat v roce 2011.

Zobraz komentáře (1) : Přidej komentář

Eddie's Archive

Eddie's Archive - Box

Raritní box byl poprvé vydaný v limitované edici 16. listopadu 2002. Poté byla pro velký zájem vydána ještě druhá limitovaná edice. Obě se odlišují barvou vnitřní vložky, přičemž u prvního edice je modrá a u druhé červená.
Box tvoří plechová krabice s víkem na pantu, do které jsou vylisovány různé reliéfy. Na víku to je především Eddieho obličej, z přední strany v červeno stříbrné barvě vyvedený nápis Iron Maiden.

Zobraz komentáře (10) : Přidej komentář

SOMEWHERE BACK IN TIME - volně ke stažení

Somewhere Back In Time - The Best Of: 1980 - 1989

AKTUALIZOVÁNO
Ode dneška (7. 5. 2008) je album Somewhere Back In Time - Best Of: 1980 - 1989 již ke stažení. DRM, které je na skladby aplikováno, Vám dovolí tři přehrátí každé skladby. CD vyjde 12. 5., stejně jako Picture 2LP.
Výběrové album Somewhere Back In Time - Best Of: 1980 - 1989 bude ke stažení ve vysoké kvalitě 320 kbps zdarma s omezením pro tři přehrání každé skladby. Pokud chceš být informován o začátku této možnosti, navštiv portál http://www.ironmaiden.com/try/ a registruj svoji emailovou adresu, na kterou posléze dostaneš upozornění.

Zobraz komentáře (2) : Přidej komentář

Konec turné - v srpnu v Moskvě

Letošní turné SOMEWHERE BACK IN TIME zakončí IRON MAIDEN 19. srpna na olympijském stadióně v Moskvě. Bude to zároveň jejich návrat do hlavního města Ruska po dlouhých 15 letech. A protože to bude poslední koncert letošního turné, bude oslava stylová - spousta vodky :-)

Zobraz komentáře (2) : Přidej komentář

Nové album IRON MAIDEN - SOMEWHERE BACK IN TIME

Somewhere Back In Time - The Best Of: 1980 - 1989Iron Maiden působí na hudební scéně celého světa již téměř 30 let a jsou nyní bez pochyb jednou z velice úspešných a vzrušujících kapel 21. století. A v drzém duchu jejich letů vlastním letadlem okolo světa v rámci aktuálního turné, s prodanými více než 70 miliony alb bez podpory v středoproudých rádiích a bez televizních spotů, dnes Iron Maiden přicházejí s revoluční cestou distribuce jejich hudby ke svým věrným fanouškům. Album ponese název SOMEWHERE BACK IN TIME - The Best Of: 1980 - 1989 a bude obsahovat 14 skladeb (včetně 3 živých záznamů).
Zobraz komentáře (4) : Přidej komentář
| 0-15 | 15-30 | 30-33 |

Rarity Iron Maiden
Pokud ti chybí nějaká rarita od IRON MAIDEN, určitě ji za skvělou cenu koupíš na Aukru
Aukro.cz
Kde to nejvíc vře?

Databáze je prázdná!

Eddie děkuje
Poděkování za software a služby, které je možno zdarma využívat a přímo či nepřímo jsou využívány k tvorbě těchto stránek.
pspad
Supersvět

Web věnovaný nejlepší heavy metalové kapele ve vesmíru - IRON MAIDEN. Klade si za cíl co nejpodrobněji zmapovat tvorbu této formace. Tvoří ho dlouholetý fanda této kapely a to na základě různých materiálů posbíraných za dlouhou dobu a z informací dalších webů, které jsou uvedeny v odkazech. Powered by phpRS