Hlavní menu
Eddie vzkazuje
20.06.2013: Promo Dance of The Death
Nové promo Dance Of The Death ve sbírce.

15.02.2013: The Wickerman Promo

Nové Promo singl The Wickerman ve sbírce.


21.12.2012: Eddie's archive

Druhá edice boxu Eddie's Archive doma.

Eddie doporučuje
Rockem.cz
TIME BANDS Art
OLD-SlipKnoT
HATEBREED1.WGZ.CZ
Tady můžete mít zobrazenu ikonku vlastních stránek výměnou za zobrazení ikonky těchto stránek na vašem webu.
Témata
The Final Frontier World Tour The Final Frontier - nové album koncert v Praze 8. 8. 2008
Vše s potiskem IRON MAIDEN. Super kvalita i cena.

Počet zobrazených článků: 6 (z celkem 6 nalezených)

Iron Maiden Flight 666 - BluRay, DVD, LP

Flight 666

25. května vyjde v Evropě u EMI Records a posléze 9. června u Univerzal v USA a EMI v Kanadě filmový dokument o Iron Maiden - Flight 666. Vyjde na BluRay, DVD a LP. Unikátní dokument Flight 666 bude doplněn záznamem koncertu z první části turné Somewhere Back In Time World tour, kde jednotlivé skladby byly pořízeny v různých zemích a arénách.

Zobraz komentáře (5) : Přidej komentář

Iron Maiden: FLIGHT 666 - uvidíte v našich kinech

Flight 666

Anglická heavy rocková legenda, Iron Maiden, ve spolupráci s Banger Productions, EMI Records, Universal (USA) a Arts Alliance Media, oznamují uvedení dokumentárního filmu. Premiéra bude 21. 4. 2009 a následně bude promítat v digitálních kinech po celém světě.

Zobraz komentáře (2) : Přidej komentář

IronJanick On The Video

IronJanick má jakési problémy s vysíláním svého rádia a tak se pustil rovnou do natočení video pořadu. Mrkněte na první část pořadu MATII MAIDEN FANS a musíte uznat, že to není vůbec špatné.

Zobraz komentáře (3) : Přidej komentář

DVD Live After Death vychází již 4. února

Live After Death DVD

Už za několik dní bude dostupné dlouho očekávané DVD Live After Death, více informací zde. V našich internetových obchodech jsem zatím možnost předobjednání DVD nenašel, tak jsem objednal v anglickém obchodě What Records, kde prvních 500 nakupujících získá i jakýsi promo balíček (tak jsem se doufám do té pětistovky vešel). Zároveň jsem k tomu vzal CD Fear Of The Dark a CD singl Run To The Hills.

Zobraz komentáře (2) : Přidej komentář

Videa Iron Maiden

Oficiální, na VHS a DVD vydaná videa IRON MAIDEN. Po rozkliknutí následují další informace o videu, jako jeho popis, obsah, bonusy, skryté bonusy ...

Zobraz komentáře (3) : Přidej komentář

Live After Death - DVD

Live After Death DVDIRON MAIDEN a EMI records jsou pyšní, že můžou ohlásit termín a podrobnosti vydání očekávaného dvoj DVD Live After Death. Jedná se o legendární nahrávku čtyř vystoupení IRON MAIDEN v Long Beach Arena v Kalifornii v roce 1984. V obchodech bude DVD dostupné od 4. února 2008 a datum vydání se tak bude shodovat se začátkem turné Somewhere Back In Time World Tour.
Napsal: Mot@s | Vydno dne 09. 11. 2007 | 7682 peten | Poet koment: 0 | Pidat koment

Rarity Iron Maiden
Pokud ti chybí nějaká rarita od IRON MAIDEN, určitě ji za skvělou cenu koupíš na Aukru
Aukro.cz
Kde to nejvíc vře?

Databáze je prázdná!

Eddie děkuje
Poděkování za software a služby, které je možno zdarma využívat a přímo či nepřímo jsou využívány k tvorbě těchto stránek.
pspad
Supersvět

Web věnovaný nejlepší heavy metalové kapele ve vesmíru - IRON MAIDEN. Klade si za cíl co nejpodrobněji zmapovat tvorbu této formace. Tvoří ho dlouholetý fanda této kapely a to na základě různých materiálů posbíraných za dlouhou dobu a z informací dalších webů, které jsou uvedeny v odkazech. Powered by phpRS