Hlavní menu
Eddie vzkazuje
20.06.2013: Promo Dance of The Death
Nové promo Dance Of The Death ve sbírce.

15.02.2013: The Wickerman Promo

Nové Promo singl The Wickerman ve sbírce.


21.12.2012: Eddie's archive

Druhá edice boxu Eddie's Archive doma.

Eddie doporučuje
Rockem.cz
TIME BANDS Art
OLD-SlipKnoT
HATEBREED1.WGZ.CZ
Tady můžete mít zobrazenu ikonku vlastních stránek výměnou za zobrazení ikonky těchto stránek na vašem webu.
Témata
The Final Frontier World Tour The Final Frontier - nové album koncert v Praze 8. 8. 2008
Vše s potiskem IRON MAIDEN. Super kvalita i cena.

Počet zobrazených článků: 9 (z celkem 9 nalezených)

Clive Burr

Clive Burr (narodil se 8. března 1957, zemřel 12. března 2013). Pochází z londýnského East Hamu.

Nejvíce ho proslavilo jeho angažmá u Iron Maiden, kde bubnoval od roku 1979 do roku 1982.

Zobraz komentáře (1) : Přidej komentář

Blaze Bayley

Blaze Bayley

Blaze Bayley, vlastním jménem Bayley Alexander Cook se narodil 29. 5.

1963 v Birminghamu v Anglii.
Blaze Bayley začal původvě zpívat v rockové kapele Wolfsbane z anglického Tamworthu. Když Bruce Dickinson v roce 1993 opustil Iron Maiden, byl Blaze vybrán v konkurzu jako jeho náhrada. Do Iron Maiden nastoupil v roce 1994. Hned na začátku své kariéry u Iron Maiden se Blaze Bayley zranil při motocyklové nehodě a z těchto důvodů bylo zrušeno i plánované miniturné Live On Stage, které mělo Blazeho prověřit v nové roli frontmana. Bohužel byl tímto zrušen i koncert naplánovaný do pražského kongresového centra na 2. 2. 1994.

Zobraz komentáře (0) : Přidej komentář

Adrian Smith

Adrian SmithVlastním jménem Adrian Frederik "H" Smith se narodil 27. února 1957 v Hackney, East London, Anglie. V Iron Maiden hraje na kytaru a skládá písně. V některých skladbách společně se Stevem Harrisem zpívá doprovodné vokály.
Když chodil Adrian Smith do školy, přátelil se s Davem Murrayem, se kterým založil svou první skupinu Urchin, ve které byl zpěvákem a kytaristou. Svoji první kytaru si koupil právě od Murraye. Murray z kapely Urchin odešel a začal hrát v Iron Maiden, právě vznikající kapele svého dalšího kamaráda Steva Harrise.
Zobraz komentáře (3) : Přidej komentář

Janick Gers

Janick Gers Vlastním jménem Janick Robert Gers se narodil 27. ledna 1957 v Harlepool, Anglie. Hraje na kytaru a skládá. Jeho otec Boleslav byl důstojník polského námořnictva.
Janick Gers byl hlavním kytaristou kapely White Spirit, poté se přidal k formaci Gillan zpěváka Deep Purple Iana Gillana. Po rozpuštění této kapely nastoupil do Gogmagog, ve které hrál společně s bývalými členy Iron Maiden Pauelm Di'Annem a Clivem Burrem. Hrál také v kapele Marillion zpěváka Fishe. V roce 1990 hrál na prvním sólovém albu Bruce Dickinsona, Tattooed Millionaire.
Zobraz komentáře (4) : Přidej komentář

Nicko McBrain

Nicko McBrainNicko McBrain, vlastním jménem Michael Henry McBrain se narodil 5. června 1954 v Hackney, Londýn, Anglie. Přezdívka Nicko pochází z jeho dětství, kdy jeho oblíbenou hračkou byl medvídek, který se jmenoval "Nicholas The Bear" a tak mu rodiče začali říkat Nicky. Nicko je zkomolenina, která pochází ze schůzky manaža CBS Records s hráčem na klávesy Billy Dayem. Billy McBraina představil jako svého italského bubeníka se jménem Neeko ("My Italian drummer – His name’s 'Neeko'").
Zobraz komentáře (0) : Přidej komentář

Dave Murray

Dave MurrayDave Murray, vlastním jménem David Michael Murray, se narodil 23. prosince 1956 v Edmontnu v Londýně, Anglie. Je jedním ze zakládajících členů Iron Maiden, přičemž do kapely nastoupil pouhé dva měsíce po jejím založení. Jako malý kluk byl Dave fanatickým fotbalistou a fanda kriketu. Výrůstal ve velmi chudé rodině, jeho otec byl invalida a matka pracovalal na částečný úvazek jako uklízečka. Odtud také pravděpodobně pochází jeho pověstná skromnost.
Zobraz komentáře (3) : Přidej komentář

Steve Harris

Steve Harris

Vlastním jménem Stephen Percy Harris, narozen: 12. 3. 1957, Leytonstone, Londýn, Anglie, hraje na basskytaru, klávesy a doprovodně zpívá.  Steve Harris je basákem a hlavním skladatelem kapely. Občas hraje na klávesy a všechny skladby na každém koncertě si i s Brucem , sic bez mikrofonu, odzpívá. Je vedoucím souboru. Steve Harris společně s Davem Murrayem jsou jedinými členy, kteří se podíleli na všech albech kapely a je jediným členem, který je v IRON MAIDEN nepřetžitě od založení.

Zobraz komentáře (5) : Přidej komentář

Sestava IRON MAIDEN

Současná sestava IRON MAIDEN

Zobraz komentáře (4) : Přidej komentář

Sestava IRON MAIDEN - historický vývoj

Snad všechny známé sestavy od doby vzniku IRON MAIDEN.

Zobraz komentáře (7) : Přidej komentář

Rarity Iron Maiden
Pokud ti chybí nějaká rarita od IRON MAIDEN, určitě ji za skvělou cenu koupíš na Aukru
Aukro.cz
Kde to nejvíc vře?

Databáze je prázdná!

Eddie děkuje
Poděkování za software a služby, které je možno zdarma využívat a přímo či nepřímo jsou využívány k tvorbě těchto stránek.
pspad
Supersvět

Web věnovaný nejlepší heavy metalové kapele ve vesmíru - IRON MAIDEN. Klade si za cíl co nejpodrobněji zmapovat tvorbu této formace. Tvoří ho dlouholetý fanda této kapely a to na základě různých materiálů posbíraných za dlouhou dobu a z informací dalších webů, které jsou uvedeny v odkazech. Powered by phpRS